Fotografia

Fotorelacje z zawodów

Fotorelacje z zawodów są tym, co najbardziej lubię w fotografii.
Współzawodnictwo, rywalizacja sportowa jak i więź jeźdźca z koniem to coś to staram się pokazywać na zdjęciach poza typową „reporterką”.
Oferuję relacje z wszelkiego rodzaju imprez jeździeckich – skoki przez przeszkody, wkkw, ujeżdżenie, woltyżerka, western, rajdy, wyścigi, hubertusy… I wszystko to, co jesteśmy w stanie sobie wymyślić 🙂

Zdjęcia sprzedażowe

W dzisiejszym świecie estetyczny wygląd materiałów reklamowych to nie wymysł, a konieczność.
Zdjęcia zootechniczne, dobrze skomponowane portrety są bardzo ważnym czynnikiem w przypadku tworzenia stron, ulotek, katalogów ogierów, stron hodowli – pokazują poprawną budowę oraz użytkowość fotografowanych modeli, a także podnoszą walory estetyczne i poczucie dopracowania, schludności danej formy graficznej.

Indywidualne sesje plenerowe

Zdjęcia to piękna pamiątka, wspólne chwile zatrzymane na zawsze.
Oferuję sesje plenerowe zarówno ludzi i zwierząt, zdjęcia z codziennych treningów, wspólnych spacerów, jak i kostiumowe w różnych odsłonach.
Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę – wizje, propozycje, nietypowe rozwiązania oraz miejscówki. Zastrzegam sobie jednak prawo do odmowy wykonania zdjęć, jeśli stwierdzę, że sytuacja w jakikolwiek sposób jest niebezpieczna dla konia, stwarza niebezpieczeństwo, czy po prostu zwierzęciu w danym momencie dzieje się krzywda.

Od dwunastu (!) lat jestem oficjalnym fotografem podczas najbardziej prestiżowych zawodów jeździeckich w Polsce – CSIO5* Sopot.

Mam doświadczenie w fotografii sponsorskiej i reporterskiej, współpracuję z działami marketingu i promocji, przygotowując zdjęcia do druku – do czasopism, na plakaty czy billboardy.

Moje fotografie ukazywały się na łamach czasopisma Koń Polski, Gallop, Konie i Rumaki, Irish Horse World w galerii internetowej Świat Koni, na wystawie „Dzieci i Konie” na Warszawskim Służewcu, stronach internetowych takich firm jak Stubben, Hengststation Beerbaum, na stronie Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI, Amerykańskiej Federacji Jeździeckiej, Irlandzkiej Federacji Jeździeckiej, portalu horses.nl, podczas Sopockiej Gali Sportu 2019.

I pewnie jeszcze wielu innych miejscach, o których (jeszcze) nie wiem… 🙂